Szczegóły dotyczące finału

W związku z zapytaniami zamieszczamy treści zadań finałowych wraz z przypadkami testowymi oraz szczegółową punktację poniżej.

TestZad 1Zad 2Zad 3Suma
Damian Kurek401011465
Aleksander Stanoch37101048
Krystian Madej33101751
Damian Figura31109757
Jakub Jucha3310043
Bartłomiej Walczak31108,5049,5
Jakub Kapłonek301435
Juliusz Czechura28103041
Filip Szyszko24101237